12 Mart 2009 Perşembe

FADILOGLU, KORUTÜRK CADDESI ESNAFINI ZIYARET ETTI

k Parti Sehitkamil Belediyesi Baskan Adayi Ridvan Fadiloglu, Korutürk caddesindeki esnafi ziyaret ederek, görülerini aldi. Esnafin taleplerini sabirla dinleyen Fadiloglu, vatandaslara hitaben , �Sizlerin tüm söylediklerini not aliyoruz. Sizlerle birlikte bu talepleri yerine getirecegiz� dedi.

Ak Parti Sehitkamil Belediye Baskan Adayi Ridvan Fadiloglu, Ak Parti Ilçe Baskani Cuma Güzel ve partililerle birlikte esnaf gezilerini sürdürüyor. Ilçenin tüm kösesini karis karis gezerek tüm kesimlerle yüz yüze görüsme yapan Baskan adayi Fadiloglu, sorunlari tek tek not alarak, vatandaslara umut dolu mesajlar veriyor.

Vatandaslarin genel anlamda, rutin belediye hizmetleriyle ilgili talepleri oldugunu belirten Fadiloglu, �Vatandaslarimizin büyük bölümü, mevcut baskanimizin çalismalarindan memnun. Tabi tüm kesimlerin ayni düsünmesi imkânsiz. Bazi vatandaslarimiz karsilastiklari sorunlari bizleri iletiyorlar. Bu sorunlar rutin belediye çalismalari çerçevesinde giderilecek hizmetler. Bizim asil amacimiz insanlarimizin yasamsal alandaki tüm sorunlarina merhem olmak. Bu dogrultuda projelerimizi sürdürüyoruz� diye konustu.

Baskan Adayi Fadiloglu�nu, yapilan tüm gezi ve ziyaretlerde ekibiyle birlikte eslik eden Ak Parti Ilçe Baskani Cuma Güzel ise, ilgilerinden dolayi Korutürk caddesi esnafina tesekkür ederek sunlari söyledi: �Halkimiz gerçekten yapilan hizmetleri unutmuyor. Bu nedenle Ak Parti�nin bundan sonra yapacagi icraatlara güvenleri de tam. Iste, bu güveni insa etmek gerçekten zor. Bizim partimiz bunu basardigi için milletin partisi olmustur.�

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder