12 Mart 2009 Perşembe

İSÇİLERDEN FADILOĞLU'NA TAM DESTEK

Ak Parti Sehitkamil Belediye Baskan adayi Ridvan Fadiloglu, Organize Sanayi Bölgesindeki bir fabrikada isçilerle birlikte yemek yiyerek sohbet etti. Isçilerden büyük destek gören Fadiloglu, "Her kesimin belediye baskani olacagiz" dedi.

29 Mart yerel seçimler öncesi çesitli yerleri ziyaret eden Ak Parti Sehitkamil Belediye Baskan adayi Ridvan Fadiloglu�nun önceki günkü adresi Organize Sanayi Bölgesi idi. Burada isyerlerini gezen Fadiloglu, 29 Mart yerel seçimleri için destek istedi. Fadiloglu�na Ak Parti Ilçe Baskani Cuma Güzel ve teskilat üyeleri de eslik etti.

Gezinin ögle arasi bölümünde Organize Sanayi bölgesindeki bir fabrikada çalisan isçilerle yemek yiyen Fadiloglu, sadece seçim dönemi degil, her zaman tüm kesimleri kucaklayan ve onlarla bütünlesen bir anlayis sergileyeceklerini ifade etti.

Halkin Ak Parti'ye olan ilgisinin ve sevgisinin giderek artigini açikça gördüklerini dile getiren Fadiloglu, sunlari söyledi: "Halk hükümetimizin çalismalarindan memnun. Yerel yönetimlerinde 5 yilda yaptiklari çalismalari olumlu buluyorlar. Bizden istedikleri ise, bu hizmetleri daha ileriye götürerek, yeni projeler gerçeklestirmemiz. Bizde isçi kardeslerimize bu dogrultuda söz verdik. Sehitkamil Ilçesi'ni gelisen ve degisen bir model ilçe yapacagiz" dedi. Ak Parti Sehitkamil Ilçe Baskani Cuma Güzel ise, seçim çalismalarinin araliksiz olarak devam ettigine dikkat çekerek, "Her gittigimiz yerde büyük ilgi görüyoruz. Insanlarimiz bizleri güler yüzle karsiliyorlar. Halikmizin düsüncesi gözlerinden okunuyor. Amacimiz, 29 Mart'ta yeni bir zafer yasamaktir" diye konustu.

1 yorum:

  1. Değerli blog yöneticisi sitenizdeki yazılarınız dikkat çekici ve güzel. Dell pil olarak başarılarınızın devamını diliyoruz.

    YanıtlaSil